Spotkanie z Dawidem Niekrasiem

Kościan 07-10-2016 r.

W dniu 7-10-2016 r w Klubie szachowym odbyło się spotkanie z Dawidem Niekrasiem - zawodnikiem Tęczy który w sierpniu br. w mistrzostwach Polski osiągnął największy  sukces bo zdobył wicemistrzostwo Polski juniorów w grze błyskawicznej . Ponadto w sierpniu br. startował w Międzynarodowym Festiwalu Szachowym w Poznaniu gdzie zajął 5 miejsce i tym samym został wicemistrzem Wielkopolski seniorów. Ponadto międzynarodowa Organizacja Szachowa FIDE przyznała naszemu zawodnikowi tytuł mistrza Fide.

Na spotkaniu Dawid Niekraś od członków Klubu  otrzymał pamiątkowy dyplom za znakomite wyniki sportowe.
Przy okazji Roman Frąckowiak przekazał medale i dyplomy dla najlepszych szachistów turnieju majowego dla juniorów.