Zawody Powiatowe WIMS
Licealiada , Igrzyska Młodzieży Szkolnej , Igrzyska Dzieci
Kościan, 26-10-2021r.
wyniki turniejów
indywidualnych i klasyfikacja drużynowa :
LICEALIADA :
M-ce | Tytuł | Nazwisko Imię | Ranking | Szkoła | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | V | Naskręt, Maksymilian | 1200 | LO Kościan | 5.0 | 8.00 | 12.50 | 5 | 15.0 |
2 | Kaczmarek, Jan | 1000 | LO Kościan | 4.0 | 9.50 | 16.50 | 4 | 14.0 | |
3 | Iwaszczuk, Emil | 1000 | LO Kościan | 4.0 | 9.50 | 14.50 | 4 | 11.0 | |
4 | V | Suchora, Cezary | 1200 | ZSP Kościan | 4.0 | 9.00 | 15.00 | 4 | 12.0 |
5 | Kubis, Olaf | 1000 | ZSP Nietążkowo | 4.0 | 7.00 | 13.00 | 4 | 10.0 | |
6 | IV | Tomowiak, Dominik | 1400 | ZSP Nietążkowo | 3.5 | 8.50 | 14.50 | 3 | 10.5 |
7 | V | Guciński, Stanisław | 1200 | LO Kościan | 3.0 | 9.50 | 16.50 | 3 | 12.0 |
8 | V | Nadolny, Amadeusz | 1200 | LO Kościan | 3.0 | 9.50 | 15.00 | 3 | 11.0 |
9 | Matuszewski, Bartosz | 1000 | LO Kościan | 3.0 | 8.00 | 14.00 | 3 | 10.0 | |
10 | Robakowski, Krystian | 1000 | ZSP Kościan | 3.0 | 7.50 | 14.50 | 3 | 10.0 | |
11 | Przybyła, Filip | 1000 | LO Kościan | 3.0 | 7.00 | 13.00 | 2 | 10.0 | |
12 | IV | Olbiński, Damian | 1400 | LO Kościan | 3.0 | 7.00 | 11.00 | 3 | 6.0 |
13 | Stanisławiak, Nadia | 1000 | ZSP Kościan | 3.0 | 4.50 | 8.00 | 3 | 7.0 | |
14 | Michalak, Eryk | 1000 | ZSP Kościan | 2.5 | 7.00 | 12.50 | 2 | 6.5 | |
15 | V | Ługowski, Filip | 1200 | LO Kościan | 2.0 | 9.00 | 14.00 | 2 | 8.0 |
16 | Pudliszewski, Ksawery | 1000 | ZSP Kościan | 2.0 | 8.50 | 13.00 | 2 | 7.0 | |
17 | Jąder, Jakub | 1000 | LO Kościan | 2.0 | 8.00 | 12.50 | 2 | 7.0 | |
18 | Wachowiak, Łukasz | 1000 | ZSP Kościan | 2.0 | 8.00 | 12.50 | 2 | 5.0 | |
19 | Grzelka, Jakub | 1000 | LO Kościan | 2.0 | 7.50 | 13.00 | 2 | 7.0 | |
20 | Wojdowski, Nikodem | 1000 | ZSP Kościan | 2.0 | 7.50 | 12.00 | 2 | 7.0 | |
21 | Walczak, Tymoteusz | 1000 | LO Kościan | 2.0 | 7.00 | 11.00 | 2 | 6.0 | |
22 | Ratajczak, Paweł | 1000 | LO Kościan | 2.0 | 4.50 | 8.00 | 1 | 3.0 | |
23 | Elis, Konstancja | 1000 | ZSP Nietążkowo | 2.0 | 3.50 | 6.50 | 2 | 3.0 | |
24 | Błażejak, Igor | 1000 | ZSP Nietążkowo | 1.0 | 7.00 | 12.00 | 0 | 1.0 | |
25 | Cyfka, Maciej | 1000 | ZSP Nietążkowo | 1.0 | 6.00 | 12.00 | 1 | 4.0 | |
26 | Białożyt, Paula | 1000 | ZSP Nietążkowo | 1.0 | 6.00 | 10.00 | 0 | 3.0 | |
27 | Garbacz, Angelika | 1000 | ZSP Kościan | 1.0 | 5.50 | 10.00 | 0 | 4.0 |
Klasyfikacja medalowa :
Chłopcy :
1 | V | Naskręt, Maksymilian | 1200 | LO Kościan |
2 | Kaczmarek, Jan | 1000 | LO Kościan | |
3 | Iwaszczuk, Emil | 1000 | LO Kościan |
Dziewczynki :
1 | Stanisławiak, Nadia | ZSP Kościan |
2 | Elis, Konstancja | ZSP Nietążkowo |
3 | Białożyt, Paula | ZSP Nietążkowon |
Wyniki drużynowe Licealiada | ||
1. | LO Kościan | 13 |
Naskręt, Maksymilian | 5 | |
Kaczmarek, Jan | 4 | |
Iwaszczuk, Emil | 4 | |
2. | ZSP Kościan | 12,5 |
Suchora, Cezary | 4 | |
Robakowski, Krystian | 3 | |
Michalak Eryk | 2,5 | |
Stanisławiak, Nadia | 3 | |
3. | ZSP Nieążkowo | 10,5 |
Kubis, Olaf | 4 | |
Tomowiak, Dominik | 3,5 | |
Blażęjak Igor | 1 | |
Elis, Konstancja | 2 |
wyniki szczegółowe :
http://www.chessarbiter.com/turnieje/open.php?turn=2021/ti_3771&n=
Igrzyska Młodzieży Szkolnej :
Turniej indywidualny chłopców
M-ce | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Szkoła | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | III | Dorynek, Adam | R 1148 | 1600 | SP Śmigiel | 5.0 | 10.50 | 17.00 | 5 | 15.0 |
2 | III | Skrzypczak, Wiktor | R 1089 | 1600 | SP Śmigiel | 4.0 | 9.50 | 15.50 | 4 | 14.0 |
3 | Nowakowski, Oskar | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 4.0 | 8.00 | 15.00 | 4 | 10.0 | |
4 | Kulmajer, Dawid | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 3.5 | 8.50 | 14.50 | 3 | 12.5 | |
5 | Bischoff, Kacper | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 3.5 | 8.00 | 13.50 | 3 | 11.5 | |
6 | Rau, Kajetan | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 3.0 | 9.00 | 15.50 | 3 | 11.0 | |
7 | V | Grobelny, Jan | 0 | 1200 | SP Lubiń | 3.0 | 8.00 | 13.00 | 3 | 9.0 |
8 | Demski, Kamil | 0 | 1000 | SP Lubiń | 3.0 | 7.00 | 11.00 | 3 | 8.0 | |
9 | Kupka, Mateusz | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 3.0 | 6.00 | 11.00 | 3 | 6.0 | |
10 | Wieszczeczyński, Joachim | 0 | 1000 | SP4 Kościan | 2.5 | 7.50 | 13.50 | 2 | 7.5 | |
11 | Los, Bogusz | 0 | 1000 | SP Śmigiel | 2.5 | 7.50 | 13.00 | 2 | 7.5 | |
12 | Kamiński, Jakub | 0 | 1000 | SP4 Kościan | 2.0 | 7.50 | 11.50 | 2 | 7.0 | |
13 | Chudek, Maksymilian | 0 | 1000 | SP Śmigiel | 2.0 | 7.00 | 11.50 | 2 | 7.0 | |
14 | Grzelczyk, Mateusz | 0 | 1000 | SP4 Kościan | 2.0 | 7.00 | 11.50 | 2 | 4.0 | |
15 | Klupsz, Jan | 0 | 1000 | SP Lubiń | 2.0 | 6.50 | 10.50 | 2 | 3.0 | |
16 | Pieniężny, Mikołaj | 0 | 1000 | SP Krzywiń | 1.5 | 7.50 | 11.00 | 1 | 5.0 | |
17 | Nowak, Wiktor | 0 | 1000 | SP Lubiń | 1.5 | 5.50 | 7.50 | 1 | 3.0 | |
18 | Klemenski, Dawid | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 1.0 | 7.50 | 12.50 | 1 | 5.0 | |
19 | Gindera, Kacper | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 1.0 | 7.50 | 11.50 | 1 | 4.0 | |
20 | Czajkowski, Alan | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 0.0 | 5.50 | 10.00 | 0 | 0.0 |
wyniki szczegółowe :
http://www.chessarbiter.com/turnieje/open.php?turn=2021/ti_3768&n=
Turniej indywidualny dziewczynek /razem WIMS I ID/
M-ce | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | SZKOŁA | Data ur. | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | II | Łupicka, Lena | R 1266 | 1600 | SP Śmigiel | 2007 | 5.0 | 9.50 | 16.00 | 5 | 15.0 |
2 | Kustosz, Katarzyna | 0 | 1000 | SP Lubiń | 2007 | 4.0 | 8.00 | 14.50 | 3 | 12.0 | |
3 | III | Hałas, Joanna | 0 | 1400 | SP Śmigiel | 2007 | 4.0 | 8.00 | 14.00 | 4 | 13.0 |
4 | IV | Ruta, Antonina | 0 | 1250 | SP Lubiń | 2008 | 3.0 | 9.00 | 16.00 | 3 | 10.0 |
5 | IV | Skrzypczak, Maria | 0 | 1250 | SP Śmigiel | 2011 | 3.0 | 8.50 | 14.00 | 3 | 10.0 |
6 | Kolaska, Alicja | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 2007 | 3.0 | 8.50 | 13.00 | 3 | 11.0 | |
7 | IV | Kubiak, Małgorzata | 0 | 1250 | SP Jerka | 2008 | 3.0 | 8.00 | 12.50 | 3 | 9.0 |
8 | Grobelna, Zofia | 0 | 1000 | SP Lubiń | 2010 | 3.0 | 7.00 | 11.50 | 3 | 8.0 | |
9 | Metzner, Zofia | 0 | 1000 | SP Jerka | 2008 | 3.0 | 6.50 | 12.50 | 3 | 7.0 | |
10 | Drabik, Aleksandra | 0 | 1000 | SP4 Kościan | 2007 | 3.0 | 5.50 | 10.00 | 2 | 7.0 | |
11 | V | Duda, Amelia | 0 | 1100 | SP Lubiń | 2011 | 2.5 | 6.50 | 13.00 | 2 | 8.5 |
12 | Nowakowska, Martyna | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 2009 | 2.0 | 8.50 | 13.50 | 2 | 9.0 | |
13 | Łagodzka, Aleksandra | 0 | 1000 | SP Krzywiń | 2010 | 2.0 | 8.00 | 13.00 | 2 | 6.0 | |
14 | Bartkowiak, Aleksandra | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 2007 | 2.0 | 6.50 | 11.00 | 2 | 5.0 | |
15 | Jankowska, Lena | 0 | 1000 | SP4 Kościan | 2008 | 2.0 | 5.50 | 9.50 | 1 | 5.0 | |
16 | Roszkiewicz, Zofia | 0 | 1000 | SP Krzywiń | 2010 | 2.0 | 5.50 | 9.00 | 1 | 4.0 | |
17 | Pawlisiak, Alicja | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 2009 | 1.5 | 8.50 | 12.50 | 1 | 5.5 | |
18 | Sobkowiak, Wiktoria | 0 | 1000 | SP Jerka | 2009 | 1.0 | 6.50 | 11.00 | 1 | 3.0 | |
19 | Gronostaj, Nadia | 0 | 1000 | SP4 Kościan | 2008 | 1.0 | 4.00 | 7.50 | 0 | 2.0 |
wyniki szczególowe ;
http://www.chessarbiter.com/turnieje/open.php?turn=2021/ti_3769&n=
Klasyfikacja indywidualna dziewczynek ID:
1 | IV | Skrzypczak, Maria | 0 | 1250 | SP Śmigiel |
2 | Grobelna, Zofia | 0 | 1000 | SP Lubiń | |
3 | V | Duda, Amelia | 0 | 1100 | SP Lubiń |
Klasyfikacja indywidualna dziewczynek IMS:
1 | II | Łupicka, Lena | R 1266 | 1600 | SP Śmigiel |
2 | Kustosz, Katarzyna | 0 | 1000 | SP Lubiń | |
3 | III | Hałas, Joanna | 0 | 1400 | SP Śmigiel |
Klasyfikacja drużynowa :
Igrzyska Młodzieży Szkolnej | |||
1. | SP Śmigiel | 16,5 | |
Dorynek, Adam | 5 | ||
Skrzypczak, Wiktor | 4 | ||
Los, Bogusz | 2,5 | ||
Łupicka, Lena | 5 | ||
2. | SP1 Kościan | 14 | |
Nowakowski, Oskar | 4 | ||
Kulmajer, Dawid | 3,5 | ||
Bischoff, Kacper | 3,5 | ||
Kolaska Alicja | 3 | ||
3. | SP Lubiń | 12 | |
Grobelny, Jan | 3 | ||
Demski, Kamil | 3 | ||
Klupsz, Jan | 2 | ||
Kustosz Katarzyna | 4 | ||
4. | SP4 Kościan | 9,5 | |
Wieszczeczyński, Joachim | 2,5 | ||
Kamiński, Jakub | 2 | ||
Grzelczyk, Mateusz | 2 | ||
Drabik Aleksandra | 3 | ||
Igrzyska Dzieci :
Turniej indywidualny chłopców
M-ce | Tytuł | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Szkoła | Pkt. | MBch. | Bch. | Wins | Prog. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | II | Wojciechowski, Szymon | R 1181 | 1800 | SP1 Kościan | 4.0 | 10.50 | 16.50 | 4 | 14.0 |
2 | III | Basiura, Fabian | 0 | 1600 | SP Śmigiel | 4.0 | 9.00 | 13.50 | 4 | 12.0 |
3 | Durzyński, Jakub | 0 | 1000 | SP4 Kościan | 4.0 | 7.50 | 13.00 | 4 | 11.0 | |
4 | Dudziak, Marcel | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 3.5 | 8.50 | 14.50 | 2 | 11.0 | |
5 | Zielonka, Franciszek | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 3.5 | 7.00 | 12.50 | 3 | 11.0 | |
6 | Grobelny, Igor | 0 | 1000 | SP Krzywiń | 3.0 | 9.00 | 14.50 | 3 | 10.0 | |
7 | Dziudziel, Seweryn | 0 | 1000 | ZS Jerka | 3.0 | 8.00 | 14.00 | 3 | 9.0 | |
8 | Mikołajczak, Nikodem | 0 | 1000 | SP Krzywiń | 3.0 | 8.00 | 13.50 | 3 | 9.0 | |
9 | Szczepaniak, Marcin | 0 | 1000 | ZS Jerka | 3.0 | 7.00 | 13.00 | 3 | 10.0 | |
10 | Landzwojczak, Filip | 0 | 1000 | SP Krzywiń | 3.0 | 6.00 | 11.00 | 3 | 7.0 | |
11 | V | Langner, Dawid | 0 | 1200 | SP Lubiń | 2.0 | 9.00 | 13.50 | 2 | 7.0 |
12 | Matelski, Dawid | 0 | 1000 | ZS Jerka | 2.0 | 9.00 | 13.00 | 2 | 7.0 | |
13 | Sarbinowski, Korneliusz | 0 | 1000 | SP Lubiń | 2.0 | 8.00 | 11.50 | 2 | 6.0 | |
14 | Plócieniak, Kornel | 0 | 1000 | SP3 Kościan | 2.0 | 7.50 | 12.50 | 1 | 5.0 | |
15 | Plócieniak, Patryk | 0 | 1000 | SP 3 Kościan | 2.0 | 7.50 | 12.00 | 1 | 6.0 | |
16 | V | Piotrowicz, Nikodem | 0 | 1200 | ZS Jerka | 2.0 | 5.50 | 9.50 | 2 | 6.0 |
17 | Terczewski, Jan | 0 | 1000 | SP1 Kościan | 2.0 | 5.00 | 9.50 | 2 | 4.0 | |
18 | Sikora, Grzegorz | 0 | 1000 | SP Lubiń | 1.0 | 6.00 | 10.50 | 0 | 2.0 | |
19 | Walczak, Igor | 0 | 1000 | SP Krzywiń | 1.0 | 5.50 | 8.50 | 0 | 3.0 |
wyniki szczegółowe :
http://www.chessarbiter.com/turnieje/open.php?turn=2021/ti_3767&n=
Klasyfikacja druzynowa Igrzyska Dzieci | ||||
1. | SP1 Kościan | 13 | ||
Wojciechowski, Szymon | 4 | |||
Dudziak, Marcel | 3,5 | |||
Zielonka, Franciszek | 3,5 | |||
Nowakowska Martyna | 2 | |||
2. | SP Krzywiń | 11 | ||
Grobelny, Igor | 3 | |||
Mikołajczak, Nikodem | 3 | |||
Landzwojczak, Filip | 3 | |||
Łagodzka Aleksandra | 2 | |||
3. | SP Lubiń | 9,5 | ||
Langner, Dawid | 2 | |||
Sarbinowski, Korneliusz | 2 | |||
Duda Amelia | 2,5 | |||
Grobelna Zofia | 3 | |||
4. | SP Jerka | 9 | ||
Dziudziel, Seweryn | 3 | |||
Szczepaniak, Marcin | 3 | |||
Matelski, Dawid | 2 | |||
Sobkowiak Wiktoria | 1 |
|
|
|
|
|